yazan YAZAR

SINAVLARDAN (KPSS,YKS,ALES…) YÜKSEK ALMAK ARTIK ÇOK KOLAY !

Değerli arkadaşlar, sizler için alanında uzman bireylerin ve öğrencilerin tecrübelerinden yola çıkarak ücretsiz bir şekilde hizmetinize sunduğumuz bu sitede; sınavları (KPSS,YKSALES…) sizler için birer korku olmaktan çıkartıyoruz. İstediğiniz puanı ulaşılması güç bir hayal kadar uzağa değil bir tık kadar yakınınıza taşıyoruz.

Sevgili arkadaşlar ,sınavlara çalışmaya başlamadan önce o sınavın konularına nasıl çalışılması gerektiğini öğrenirsek daha doğru, daha planlı ve yapılan hataları yapmadan ilerlemiş oluruz. Buradan yola çıkarak bu sitede gireceğiniz sınavdaki derslerin ,konuların her birerine ayrı ayrı nasıl çalışma uygulamanız gerektiğini tecrübelerden yola çıkarak sizlere hazırladığımız ücretsiz yazılarla gösteriyoruz. İstediğiniz puanı alabilmek için tek yapmanız gereken bu websitesinden gireceğiniz sınava tıklayıp hangi dersin hangi konusuna nasıl çalışacağınızı detayları ile okuyup uygulamak.

Kısa bir süre içinde sınavlar ve derslerin yanında, tüm derslerin konularına da nasıl çalışılması gerektiğinin can alıcı noktalarını ücretsiz bir şekilde bu sitede hizmetinize sunacağız.

SİTEYİ DAHA FAYDALI NASIL KULLANIRIM?

Değerli arkadaşlar, öncelikle gireceğiniz sınav için hazırlamış olduğumuz NASIL ÇALIŞILIR? bölümünden çalışma mantığını okuyup genel anlamda o sınav için ne yapmanız gerektiği hakkında fikir edinin. Ardından o sınavın derslerine (Matematik, Türkçe, vs… ) tıklayıp derslere nasıl çalışmanız gerektiğini okuyup tecrübelerden faydalanın.

Örneğin, KPSS ‘ye girecek olan Ahmet, yukarıda yer alan NASIL ÇALIŞILIR? bölümünden KPSS nasıl çalışılır yazısını okuyup genel bir fikir edinir. Ardından o gün KPSS matematik çalışacak olan Ahmet, çalışmaya başlamadan önce bu sitede yer alan KPSS bölümünden Matematik dersine tıklayıp nasıl çalışması hakkında genel fikir edinir ve ders çalışmaya koyulur. Bu sayede yılların tecrübelerini 2-3 dakikalık okuma süresinde gerçekleştirerek sınavlar ve dersler hakkında ön bilgi edinmiş olur.